Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.8cm |
| Width | 3.7 cm |
| Weight | 3.520 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 1857 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹48,913.22 Exclusive of Tax
Breakup : ₹40,092.80 (Metal Price) + ₹8,820.42 (Making) = ₹48,913.22
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.8cm |
| Width | 3.7 cm |
| Weight | 3.520 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 1857 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.520 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.8 × 3.7 mm |