Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 10.3 cm |
| Width | 1.6 cm |
| Weight | 5.140 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | T230 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹86,474.33 Exclusive of Tax
Breakup : ₹70,880.60 (Metal Price) + ₹15,593.73 (Making) = ₹86,474.33| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 10.3 cm |
| Width | 1.6 cm |
| Weight | 5.140 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | T230 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 5.140 g |
|---|---|
| Dimensions | 10.3 × 1.6 mm |