Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men & Women |
| Size | 8.7 inch |
| Width | 3 mm |
| Weight | 11.980 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 22016 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+21% MAKING CHARGE+GST
₹199,897.08 Exclusive of Tax
Breakup : ₹165,204.20 (Metal Price) + ₹34,692.88 (Making) = ₹199,897.08| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men & Women |
| Size | 8.7 inch |
| Width | 3 mm |
| Weight | 11.980 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 22016 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+21% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 11.980 g |
|---|---|
| Dimensions | 8.7 mm |