Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 3.9 cm |
| Width | 1.5cm |
| Weight | 3.220gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1056 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹43,277.44 Exclusive of Tax
Breakup : ₹36,675.80 (Metal Price) + ₹6,601.64 (Making) = ₹43,277.44
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 3.9 cm |
| Width | 1.5cm |
| Weight | 3.220gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1056 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.220 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.9 × 1.5 mm |