Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Man |
| Height | 228mm |
| Width | 4mm |
| Weight | 18.780gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22C624 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹319,885.37 Exclusive of Tax
Breakup : ₹271,089.30 (Metal Price) + ₹48,796.07 (Making) = ₹319,885.37
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Man |
| Height | 228mm |
| Width | 4mm |
| Weight | 18.780gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22C624 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 18.780 g |
|---|---|
| Dimensions | 280 × 4 mm |