Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 157mm |
| Width | 28mm |
| Weight | 34.450g |
| Purity | 18carat |
| Tag No | 18C370 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹451,243.33 Exclusive of Tax
Breakup : ₹392,385.50 (Metal Price) + ₹58,857.83 (Making) = ₹451,243.33
Fancy Queens Of India Wedding Yellow Gold 18kt Necklace |
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 157mm |
| Width | 28mm |
| Weight | 34.450g |
| Purity | 18carat |
| Tag No | 18C370 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 34.450 g |
|---|---|
| Dimensions | 157 × 28 mm |