Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 34mm |
| Width | 14mm |
| Weight | 18.100g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18037 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹237,082.85 Exclusive of Tax
Breakup : ₹206,159.00 (Metal Price) + ₹30,923.85 (Making) = ₹237,082.85
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 34mm |
| Width | 14mm |
| Weight | 18.100g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18037 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 18.100 g |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 16 mm |