Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 30mm |
| Width | 30mm |
| Weight | 6.460g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k196 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹107,237.62 Exclusive of Tax
Breakup : ₹93,250.10 (Metal Price) + ₹13,987.52 (Making) = ₹107,237.62
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 30mm |
| Width | 30mm |
| Weight | 6.460g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k196 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 6.460 g |
|---|