Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 3.2 inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 3.360gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | Y661 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹48,882.96 Exclusive of Tax
Breakup : ₹40,068.00 (Metal Price) + ₹8,814.96 (Making) = ₹48,882.96
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 3.2 inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 3.360gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | Y661 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.360 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.2 × 5 mm |