Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2.1inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 1.240 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | E1201 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹18,040.14 Exclusive of Tax
Breakup : ₹14,787.00 (Metal Price) + ₹3,253.14 (Making) = ₹18,040.14
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2.1inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 1.240 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | E1201 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 1.240 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.1 × 5 mm |