Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2.1inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 2.320 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | E67 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹32,645.88 Exclusive of Tax
Breakup : ₹27,666.00 (Metal Price) + ₹4,979.88 (Making) = ₹32,645.88
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2.1inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 2.320 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | E67 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.320 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.1 × 5 mm |