Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 2.3 cm |
| Width | 3.7 cm |
| Weight | 4.300 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | ROX71 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹62,558.55 Exclusive of Tax
Breakup : ₹51,277.50 (Metal Price) + ₹11,281.05 (Making) = ₹62,558.55| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 2.3 cm |
| Width | 3.7 cm |
| Weight | 4.300 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | ROX71 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.300 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.3 × 4 mm |