Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 9 inch |
| Width | 8 mm |
| Weight | 14.890 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | ROX41 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹200,124.58 Exclusive of Tax
Breakup : ₹169,597.10 (Metal Price) + ₹30,527.48 (Making) = ₹200,124.58
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 9 inch |
| Width | 8 mm |
| Weight | 14.890 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | ROX41 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 14.890 g |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 7 mm |