Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies & Jen’s |
| Size | 20 inch |
| Width | 20 mm |
| Weight | 10.540 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | 1140 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹148,313.61 Exclusive of Tax
Breakup : ₹125,689.50 (Metal Price) + ₹22,624.11 (Making) = ₹148,313.61
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies & Jen’s |
| Size | 20 inch |
| Width | 20 mm |
| Weight | 10.540 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | 1140 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 10.540 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 mm |